צרו קשר להזמנת אירוע

או חייגו עכשיו 077-2305750

רישיון עסק
תעודת כשרות

חגיגה כפולה, שמחה כפולה

יש לי אחיינים שנולדו בפער של שנה. כן, השניה הייתה פחות מתוכננת לי מה שההורים שלה אומרים, אבל כמה אנחנו שמחים שהיא נולדה והיא כזאת מהממת.

מגיל קטן מאוד. אי אפשר להפריד בינם, הם כמו צמד חמד של נזק. תמיד מתכננים תכניות ואומרים מזימות. ואף אחד לא יכול עליהם כשהם יחד. הם אפילו המציאו לעצמם שפה סודית כדי לדבר ליד אנשים בלי שיבינו.

השנה הגדול עמית נהיה בן 13 והפיה הקטנה חוגגת בת מצווה. התלבטנו אם לעשות להם אירועים נפרדים, או חגיגת בר/בת מצווה משותפת.

כששאלנו אותם, היה להם ברור שהם רוצים לחגוג יחד. לא הופתענו כי הם תמיד אהבו לעשות הכל יחד. אז כמובן שגם אירוע הם ירצו לחגוג יחד.

אז נתנו להם להחליט לגבי אופי האירוע, מי בא להם שיבוא, איזה סוג אוכל ומשם התחלנו לחפש מקום שראוי לשני המפונקים.

כששמענו על איניגו, ידענו שזה המקום הנכון לחגיגה הכפולה. גם אווירה של מסיבה, גם מחירים הוגנים לאירוע וגם שירות מעולה, שידענו שנקבל מהרגע הראשון. קיבלנו על המקום המלצות מכל מי שדיברנו אתו והבנו, שזה המקום הנבחר.

לקוחות ממליצים

חגגנו השבוע באיניגו בת מצווה לתאומות שלנו – הארוע ענה לציפיות שלנו ואף מעבר, האוכל היה טעים, ההפעלה הייתה איכותית, האורחים לא מפסיקים לשבח, הצוות היה קשוב ואכפתי לפני הארוע ובמהלכו.
שאול, יונתן והצוות כולו – תודה רבה!!!

‏‎Hila Ittah‎‏

חגגנו ביום רביעי האחרון בת מצווש לליה והיה לנו אירוע אשששש עם כל השכבה ובמרפסת ארבעים בני משפחה. הילדים זכו למסיבה במועדון ‘של גדולים’ עם כל האפקטים והפסיליטיס והמבוגרים נהנו מארוחה מעולה ואווירה כיפית. תודה לצוות המנצח שהגשים לילדה שלי את החלום לאירוע מושלם�

‏‎Shelly Daniel Maoz‎‏

חגגנו לזוג תאומות בת מצווה, יצאנו מרוצים ומחויכים,
הדאגה, התמיכה, השירות והאמינות.
תודה רבה על הכל ! אנחנו עוד נשוב 🙂

‏‎Orel Goldenberg‎‏
5/5 (1 Review)