חתונה קטנה – קסם של אירוע

בשנים האחרונות, אנחנו רואים יותר ויותר אנשים, שבוחרים את החתונה שלהם, לעשות דרך אחרת ושונה. לעשות חתונה קטנה, אינטימית ועם האנשים הקרובים בלבד.

הבחירה של לציין את האהבה שלכם, הברית המיוחדת והמרגשת של הזוגיות שלכם והחיבור לבניית בית משותף, יחד עם האנשים הקרובים אליכם בלבד, אלה שבאמת חשוב לכם שינכחו באירוע שלכם, היא בחירה שמשפיעה על אופי האירוע, על תקציב האירוע, על כל האווירה וכמובן, גם על האופי והסגנון של החתונה.

מקום חלומי לחתונה קטנה, אינטימית ומיוחדת

בעבר, כל השיח סביב עולם החתונות, היה בעיקר על גודל החתונה (וואו, שמעתם על ליאת ומשה? הם עשו חתונה של 1,000 איש), על גודל ההפקה ולא תמיד דיברו על איכות החתונה.

כיום, לאנשים יש את הלגיטימציה והאומץ, לעשות דברים אחרת ואם זה מתאים להם, זוגות עושים גם חתונות של 50 ושל 100 איש.

אנשים רבים בוחרים לחגיגית יומם המיוחד, באולם חתונות במרכז לחתונה קטנה בגבעתיים או בכל אזור מרכז הארץ, והאיניגו הוא המקום הקלאסי לכל הזוגות מאזור המרכז (ולא רק) בשביל חתונה קטנה, איכותית, אלגנטית ומותאמת באופן מלא, לאופי ולסגנון של הזוג המתחתן.

לחתונה עצמה, מוזמנים בעיקר החברים הקרובים של החתן והכלה או של הכלה והכלה או של החתן והחתן, המשפחה המצומצמת וכל אותם אנשים אשר הזוג רוצה לחלוק איתם את יום האיחוד שלהם רשמית כזוג.

בין אם מדובר בחתונה ראשונה של בני הזוג, או אם מדובר בחתונה שניה, הזוג בוחר את כמות האורחים המוזמנים בהתאם להרגשתו ולאופי שלו.

אנו באיניגו אירועים, מתמחים בהפקת, הובלת והצלחת ארגון חתונות קטנות

אנו יודעים להפיק לכם חתונה אלגנטית ומצומצמת שמתאימה לכם ולאפשר לכם לקבוע את סגנון החתונה, את אופי האירוע והכל בטוב טעם כך שתקבלו את התמורה הגבוהה ביותר למחיר שאנו יכולים להציע לכם. אנו מלווים אתכם בני הזוג מרגע ההתלבטות ועד לאחרי האירוע בצורה אישית ורגישה ונשמח לתת לכם לדבר עם זוגות שבחרנו להתחתן אצלנו, כדי שתשמעו ממקור ראשון, על חווית החתונה באיניגו.

0/5 (0 Reviews)